Více informací

VÝROBA A PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

cs
en

Vyberte kategorii nebo přímo stroj

XX

Hlavní nabídka

csen
XX
Skladník/logistika

CO VÁS ČEKÁ:

  • Příjem a výdej hutního materiálu z/do skladu
  • Manipulace s materiálem pomocí vysokozdvižného vozíku (VZV) i jeřábu
  • Závoz materiálu na jednotlivá výrobní střediska
  • Kontrola a příprava zboží pro expedici a distribuci k zákazníkům
  • Evidence skladových zásob a zajištění efektivního pracovního prostředí
  • Kontrola kvality a množství přijatého a vydaného materiálu
  • Práce s čtečkou čárových kódů pro sledování pohybu zboží
  • Udržování pořádku ve skladu a zajištění efektivního pracovního prostředí

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI OCENÍME:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Samostatnost
  • Fyzická zdatnost a zručnost
  • Základní znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

VÝHODOU:

  • Zkušenost s řízením VZV, oprávnění k řízení VZV (doškolíme)
  • Zkušenost s manipulací jeřábem, oprvávnění (doškolíme)
  • Znalost hutního materiálu

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní společnosti, jednosměrný provoz (6:30 - 15:00)
  • Motivující odměňovací systém s bonusy a prémiemi, individuální přístup k motivaci jednotlivce za přístup, nápady, zlepšováky a kontinuální vylepšování
  • Účast na firemních workshopech, vzdělávání a certifikace v oboru
  • Finanční bonusy za práci bez absence
  • Dotované stravování v areálu firmy, svačinové koutky včetně zajištění pitného režimu
  • Výhodné tarify i pro rodinné příslušníky
  • Vřelé uvítání a nápomocné ruce celého týmu

KONTAKT:

Máte-li zájem přidat se k nám do týmu, kontaktujte nás na:

Tel.: 317 830 025
STS Olbramovice, a.s., Veselka 16, Olbramovice
www.stsolbramovice.cz

Příloha:
(max. 5MB)

Souhlasíte se zpracováním osobních údajů

obrázek na pozadí

ROMET TWIN - pomocník pro každého chovatele skotu!

ROMET TWIN je rozdružovač balíků sena, slámy či senáže, který je pro potřebu rozdružení těžkých či vlhkých balíků osazen dvěma rozdružovacími válci, takže dokáže lépe a jemněji rozdružit slámu i senáž, než je tomu u strojů s jedním rozdružovacím válcem. Je vyráběn ve variantě ROMET a ROMET PAS.

Zjistěte více

Máte zájem o naše výrobky nebo služby?

Neváhejte nás kontaktovat